HERNÍ PC AMD RYZEN WIN10 - NAKONFIGURUJTE SVŮJ POČÍTAČ

Od: 3 119,38 Kč
Přejděte do konfigurátoru

Popis

Počítačový konfigurátor RYZEN!

Sestavte počítač krok za krokem a vyberte ty správné komponenty, které vyhovují vašim požadavkům.
Bez ohledu na to, které komponenty vyberete, budou vždy kompatibilní - nemusíte se tedy obávat, že se něco nemusí shodovat.
Výběrem naší nabídky si můžete být jisti, že obdržíte originální originální komponenty nejvyšší kvality od renomovaných výrobců.
Instalace se provádí s maximální péčí a pozorností do nejmenších detailů. Pro každý počítač je k dispozici kompletní sada kabelů

 

 

Jaké bydlení byste si měli vybrat?

Pouzdro Aerocool Split je funkční a uživatelsky přívětivé. Hráči chtějí investovat do produktu, který bude také působivě působit. Pouzdro Aerocool Split je nejlepším důkazem toho, že všechny tyto vlastnosti lze sladit s atraktivní cenou.
Obsahuje 1 ventilátor a pásek RGB LED na přední straně krytu

Kryt Gamer RGB je jasným kývnutím na herní prostředí. Moderní design a krásný styl vypadají skvěle na přední i boční straně. Skříň je vybavena čtyřmi ventilátory, které zajišťují správné chlazení ostatních součástí a efektivnější práci. Fanoušci s podsvícením RGB mohou barvy měnit stisknutím tlačítka na krytu.

 

SSD je správná volba!

Jednotky SSD daleko převyšují pevné disky HDD a nabízejí několikanásobně vyšší rychlost zápisu a čtení dat. Jednotky SSD zajišťují rychlejší spuštění systému, načítání her nebo programů. 

Technické údaje

Stan bazar

Hodnocení produktu (0)

Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium